Seznam Zprávy posílí Monika Sokolová jako zástupkyně ředitele pro nezpravodajský obsah

Hana Holubová 11. ledna 2023

Zkušená mediální manažerka Monika Sokolová v lednu nastoupila do společnosti Seznam Zprávy, a. s., kde bude působit jako zástupkyně ředitele pro nezpravodajský obsah.

Monika Sokolová


„Monika ví, jak stavět a rozvíjet nejúspěšnější lifestylové značky. To odpovídá ambicím, které na poli magazínového a zábavného obsahu máme,“ řekl Jakub Unger, ředitel divize Zpravodajství a rádií Seznam.cz.

Monika Sokolová před příchodem do české internetové jedničky dlouhé roky působila ve vydavatelství CNC, kde mimo jiné stála za úspěchem Blesku pro ženy a řady dalších magazínů.

„Seznam je leader trhu a já jsem ráda, že můžu zúročit své mnohaleté novinářské zkušenosti řízením lifestylových titulů právě tady, u největšího tuzemského digitálního hráče a mezi těmi největšími odborníky v českých médiích. Důraz Seznamu na kvalitní obsah je dnes v rámci mediálního trhu výjimečný a je výzva u toho být,“ uvedla Monika Sokolová.

Ve své roli bude Monika Sokolová úzce spolupracovat se Zdeňkem Johnem, který v Seznamu v minulém roce převzal řízení redakcí webů Garáž.cz, Proženy.cz či Expresfm.cz.

Web Proženy.cz loni dokázal měsíčně v průměru přilákat přes 2,9 milionu reálných uživatelů, Garáž.cz pak téměř 2,1 milionu reálných uživatelů. Internetové stránky rádia Expres FM v roce 2022 každý měsíc navštívilo průměrně téměř milion reálných uživatelů.

Hana Holubová

PR specialista

Sdílet na sítích