Přejít na obsah

#AudioreklamaJak na audioreklamu v podcastech

V dnešním digitálním světě si zvuková reklama vydobyla své místo coby silné médium pro navázání kontaktu s publikem. Je proto dobré tohoto postavení chytře využít a vymyslet audioreklamu tak, aby zaujala co nejvíce posluchačů. Inzerenti často používají stejnou kreativu pro rádia i podcasty. Proč takové řešení není ideální, si řekneme v následujícím článku.


Miloš Uldrich prozradil, jak navázat na audioreklamu

Veronika Geltner 30. března 2023

Víte, že umíme identifikovat posluchače, kteří slyšeli audiospot na webech Seznamu? Ještě zajímavější ale je, že na takové posluchače můžeme zacílit reklamou v Skliku. Pokud lidé uslyší při poslechu podcastu vaší audioreklamu, díky identifikaci jim můžeme ukázat banner a přivést je na váš web. A jak to celé funguje? Na to jsme se zeptali Miloše Uldricha, manažera dat a výzkumu.


Umíme změřit dopad audioreklamy. Jak to děláme?

Veronika Geltner 8. března 2023

O tom, že se vyplatí audioformáty zahrnout do vašich mediamixů, po našem posledním článku snad už nepochybujete. Teď vám představíme další důvod, proč má smysl do audioreklamy investovat. V Seznamu totiž dokážeme měřit, jaký audioreklama od Seznamu na posluchače měla dopad.


Kápněte svým zákazníkům do noty kombinací rádiové a online audioreklamy. Třeba s naším balíčkem Seznam Cross Audio

Veronika Geltner 9. června 2022

Digitální audio v posledních letech zažívá boom. V nejbližších letech se očekává, že digitální poslech převládne nad poslechem tradičního rádia. Proto neuděláte chybu, když ve své kampani dáte prostor nejen offline, ale i online audiu. My jsme pro vás připravili balíček Seznam Cross Audio, který obě varianty kombinuje.  Sílící hlas audioreklamy Jako inzerenti musíte oslovit …

Zpracování osobních údajů

Za účelem využití služby „Newsletter Seznam.cz” dostupné na internetové adrese (URL) https://blog.seznam.cz (dále jen „Služba“) uživatelem Služby (dále jen „Uživatel“) je společnost Seznam.cz, a.s., IČO 261 68 685, se sídlem Radlická 3294/10, 150 00 Praha 5, provozovatel Služby (dále jen “Provozovatel”) oprávněna zpracovávat osobní údaje Uživatelů (zejména adresné a popisné údaje v rozsahu níže uvedeném), které tito Uživatelé poskytnou Provozovateli v rámci užívání Služby.

Osobní údaje Uživatele budou zpracovány Provozovatelem v nezbytném rozsahu za účelem poskytování Služby, a to zejména za těmito účely:

  • za účelem zařazení kontaktních údajů do databáze Provozovatelem a za účelem zasílání obchodních nabídek Uživateli ze strany Provozovatele;
  • za účelem zařazení kontaktních údajů do kontaktů Provozovatele za účelem vzájemné budoucí komunikace Provozovatele a Uživatele.

Takové zpracování osobních údajů je zákonné, jelikož je nezbytné pro splnění smlouvy, na jejímž základě Uživatel užívá Službu, a jejíchž smluvní stranou je Uživatel, jako subjekt osobních údajů.

Provozovatel postupuje při zpracování osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen „nařízení“), zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, zákonem č. 111/2019 Sb., kterým se mění některé zákony s přijetím zákona o zpracování osobních údajů, zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a dalšími právními předpisy upravující ochranu osobních údajů.

Podrobnější informace o nakládání s osobními údaji jsou uvedeny na internetových stránkách Provozovatele, a to v příslušné sekci.

Beru na vědomí