Přejít na obsah

#Volnámísta.czSlužba Volnámísta.cz uzavírá spolupráci s ATS Recruitis.io. Cílem je přispět k větší digitalizaci náboru

Kristýna Hořovská 13. července 2023

Služba Volnámísta.cz od Seznamu, umožňující vyhledat nebo zveřejnit pracovní nabídky, je nově propojena s Recruitis.io, náborovou aplikací tzv. ATS (applicant tracking system). Klienti Recruitisu tak získávají možnost své nabídky pracovních pozic snadno publikovat na Volnámísta.cz, a oslovit tak více potenciálních kandidátů díky širokému zásahu služeb české internetové jedničky Seznam.cz. Recruitis.io je náborovým ATS softwarem, který …


Češi Velikonoce neslavili. Hledali si práci

1. července 2015

Mezi státními svátky a dny volna je Velikonoční pondělí dnem, kdy si Češi nejméně odpočinuli od starostí a hledali si práci. Rozeslali 2 254 životopisů. Vyplývá to ze statistik serveru Volná místa.cz. Nepřekvapí, že nejméně populárním dnem pro rozesílání životopisů se stal Štědrý den, kdy jich bylo odesláno jen 423. Za absolutně nejfrekventovanější den lze …


Uchazeči hledají práci tam, kde není

13. května 2015

Z dat, která vyplývají z interních statistik serveru Volná místa.cz, mají lidé největší zájem o práci v administrativě. Zde však poptávka dvakrát převyšuje nabídku. Více než čtvrtina odpovědí uchazečů o práci směřuje právě na tyto pracovní pozice. Novým trendem roku 2015 je nárůst míst v dopravě a logistice. Meziročně se zájem o řidiče a skladníky …

Zpracování osobních údajů

Za účelem využití služby „Newsletter Seznam.cz” dostupné na internetové adrese (URL) https://blog.seznam.cz (dále jen „Služba“) uživatelem Služby (dále jen „Uživatel“) je společnost Seznam.cz, a.s., IČO 261 68 685, se sídlem Radlická 3294/10, 150 00 Praha 5, provozovatel Služby (dále jen “Provozovatel”) oprávněna zpracovávat osobní údaje Uživatelů (zejména adresné a popisné údaje v rozsahu níže uvedeném), které tito Uživatelé poskytnou Provozovateli v rámci užívání Služby.

Osobní údaje Uživatele budou zpracovány Provozovatelem v nezbytném rozsahu za účelem poskytování Služby, a to zejména za těmito účely:

  • za účelem zařazení kontaktních údajů do databáze Provozovatelem a za účelem zasílání obchodních nabídek Uživateli ze strany Provozovatele;
  • za účelem zařazení kontaktních údajů do kontaktů Provozovatele za účelem vzájemné budoucí komunikace Provozovatele a Uživatele.

Takové zpracování osobních údajů je zákonné, jelikož je nezbytné pro splnění smlouvy, na jejímž základě Uživatel užívá Službu, a jejíchž smluvní stranou je Uživatel, jako subjekt osobních údajů.

Provozovatel postupuje při zpracování osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen „nařízení“), zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, zákonem č. 111/2019 Sb., kterým se mění některé zákony s přijetím zákona o zpracování osobních údajů, zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a dalšími právními předpisy upravující ochranu osobních údajů.

Podrobnější informace o nakládání s osobními údaji jsou uvedeny na internetových stránkách Provozovatele, a to v příslušné sekci.

Beru na vědomí