I vy můžete zasáhnout 4 miliony diváků. S videoreklamou na hlavní stránce Seznamu

Stránka Seznam.cz je nejnavštěvovanějším webem českého internetu. A právě tam se může zobrazovat také vaše videoreklama. Nerušivě ve feedu nečtenějších článků českého internetu. Zasáhněte až 4 miliony reálných uživatelů denně. Podívejte se, jak skvěle to zafungovalo klientovi Seznamu a jak může fungovat i vám.

Chcete získat skvělý zásah pro své kampaně? Najít vhodné umístění pro svou videoreklamu, kde nikoho neruší a zapadne do obsahu, na který se lidé dívají?

Vyzkoušejte nativní video na hlavní stránce Seznamu!

 • zasáhne až 4 miliony reálných uživatelů 
 • odpovídá vizuálu obsahových videí, u kterých se zobrazuje – neruší tak diváky
 • jedná se o visibilní a nepřehlédnutelný formát

Klient Česká asociace pojišťoven pro svou kampaň Agresivita zabíjí využil nativní videoreklamu na hlavní stránce Seznamu.

jan suda, mccann, stanislava vyhlídalová, čeksá asociace pojišťoven

Kampaň dosáhla skvělých výsledků:

Doporučení Petra Daneše, manažera videoreklamy: Na příkladu klienta vidíme, jak skvěle může nativní videoreklama fungovat. Videoreklama je výborně zpracovaná, kreativní, příběhová. Dobře zapadá do feedu článků a vysoké CTR svědčí o tom, že diváky skutečně zaujala. Všem, kteří o nativní videoreklamě přemýšlí, bych doporučil podobný přístup a také nezapomeňte na titulky, protože většina videí se ve feedu spouští bez zvuku.

Nativní videoreklamu na hlavní stránce Seznamu je v současnosti možné nakoupit jenom prostřednictvím přímého nákupu.

Chci být vidět na hlavní stránce Seznamu

Zanechte nám na sebe e-mail, nezávazně se vám ozveme.

 • Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek

  Zpracování osobních údajů

  Za účelem využití služby „Newsletter Seznam.cz” dostupné na internetové adrese (URL) https://blog.seznam.cz (dále jen „Služba“) uživatelem Služby (dále jen „Uživatel“) je společnost Seznam.cz, a.s., IČO 261 68 685, se sídlem Radlická 3294/10, 150 00 Praha 5, provozovatel Služby (dále jen “Provozovatel”) oprávněna zpracovávat osobní údaje Uživatelů (zejména adresné a popisné údaje v rozsahu níže uvedeném), které tito Uživatelé poskytnou Provozovateli v rámci užívání Služby.

  Osobní údaje Uživatele budou zpracovány Provozovatelem v nezbytném rozsahu za účelem poskytování Služby, a to zejména za těmito účely:

  • za účelem zařazení kontaktních údajů do databáze Provozovatelem a za účelem zasílání obchodních nabídek Uživateli ze strany Provozovatele;
  • za účelem zařazení kontaktních údajů do kontaktů Provozovatele za účelem vzájemné budoucí komunikace Provozovatele a Uživatele.

  Takové zpracování osobních údajů je zákonné, jelikož je nezbytné pro splnění smlouvy, na jejímž základě Uživatel užívá Službu, a jejíchž smluvní stranou je Uživatel, jako subjekt osobních údajů.

  Provozovatel postupuje při zpracování osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen „nařízení“), zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, zákonem č. 111/2019 Sb., kterým se mění některé zákony s přijetím zákona o zpracování osobních údajů, zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a dalšími právními předpisy upravující ochranu osobních údajů.

  Podrobnější informace o nakládání s osobními údaji jsou uvedeny na internetových stránkách Provozovatele, a to v příslušné sekci.

  Beru na vědomí

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Sdílet na sítích