Přejít na obsah

#MobilSeznamte se s novými mobilními formáty na domovské stránce Seznam.cz

Dlouho očekávaná novinka na domovské stránce je konečně tady. A co vám přinese? Oslovte své zákazníky na nejnavštěvovanější stránce českého internetu, ať jsou kdekoliv. Využít můžete formátů jako je Mobilní Interscroller nebo Mobilní vertikální Outstream, které jsou nyní dostupné i na domovské stránce Seznam.cz. Jedná se o největší mobilní formát, který reaguje na scrollování stránky v …


Mobilní reklama jako samozřejmost

21. listopadu 2019

Mobil se čím dál více stává přirozenou součástí našeho každodenního života. V průměru se na něj podíváme až 50× za den. Kromě toho, že je pro nás místem, kam se chodíme inspirovat, dokážeme v něm dnes už nakoupit, čteme si zpravodajství nebo jsme ve spojení s blízkými na sociálních sítích.


Mobilní web – práce navíc nebo skrytý potenciál?

29. října 2019

Dle výzkumu Češi online 2018 společnosti NetMonitor 61 % internetových návštěvníků brouzdá po webu na mobilních zařízeních. Výsledky měření tedy potvrzují, že se návštěvnost v rámci ČR přesouvá na telefony a tablety – i když se zpožděním za celosvětovým trendem


Mobilní výzkum 2019

18. června 2019

To, že rostoucí trend mobilní reklamy pokračuje i v roce 2019 nepochybně víte. My jsme se ale mobilu a mobilní reklamě podívali trochu více na zoubek. Přinášíme vám tak zajímavá fakta z výzkumu, který jsme provedli s uživateli Seznamu staršími 15 let za měsíc duben 2019.

Zpracování osobních údajů

Za účelem využití služby „Newsletter Seznam.cz” dostupné na internetové adrese (URL) https://blog.seznam.cz (dále jen „Služba“) uživatelem Služby (dále jen „Uživatel“) je společnost Seznam.cz, a.s., IČO 261 68 685, se sídlem Radlická 3294/10, 150 00 Praha 5, provozovatel Služby (dále jen “Provozovatel”) oprávněna zpracovávat osobní údaje Uživatelů (zejména adresné a popisné údaje v rozsahu níže uvedeném), které tito Uživatelé poskytnou Provozovateli v rámci užívání Služby.

Osobní údaje Uživatele budou zpracovány Provozovatelem v nezbytném rozsahu za účelem poskytování Služby, a to zejména za těmito účely:

  • za účelem zařazení kontaktních údajů do databáze Provozovatelem a za účelem zasílání obchodních nabídek Uživateli ze strany Provozovatele;
  • za účelem zařazení kontaktních údajů do kontaktů Provozovatele za účelem vzájemné budoucí komunikace Provozovatele a Uživatele.

Takové zpracování osobních údajů je zákonné, jelikož je nezbytné pro splnění smlouvy, na jejímž základě Uživatel užívá Službu, a jejíchž smluvní stranou je Uživatel, jako subjekt osobních údajů.

Provozovatel postupuje při zpracování osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen „nařízení“), zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, zákonem č. 111/2019 Sb., kterým se mění některé zákony s přijetím zákona o zpracování osobních údajů, zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a dalšími právními předpisy upravující ochranu osobních údajů.

Podrobnější informace o nakládání s osobními údaji jsou uvedeny na internetových stránkách Provozovatele, a to v příslušné sekci.

Beru na vědomí